Tato stránka využívá soubory cookies. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Informace o využití cookies.

+420 777 588 084  (Po - Pá: 8:00 - 18:00)

Domluvit prohlídku domu 

O developerském projektu „Pod Selským lesem“

Developerský projekt je situován v obci Sedlnice, části Selský les. Jedná se o klidnou část za fotbalovým hřištěm v těsné blízkosti lesa. Od centra obce je vzdálený zhruba 500 m. Projekt zahrnuje výstavbu rodinných domů se zahradou. Domy se nenacházejí v těsné blízkosti hlavní komunikace vedoucí přes obec, ale ve vedlejší nefrekventované ulici směrující k lesu.

Sedlnice jsou obec, která se nachází nedaleko Beskyd v okrese Nový Jičín a žije zde okolo 1500 obyvatel. Rozprostírá se na klidném a velmi strategickém místě. V její blízkosti leží hned několik větších měst. Například Nový Jičín, který je vzdálený 10 km. Dále historické město Příbor a město Studénka vzdálené pouhých 6 km a krajské město Ostrava, která se nachází 20 km od centra obce. Další velkým a průmyslovým městem je Frýdek – Místek, vzdálený 25 km. V obci se nachází mnoho památek a mimo jiné i přírodní rezervace zvaná „Sedlnické sněženky“. Jednou z památek je kostel sv. Michaela. V obci nalezneme veškerou občanskou vybavenost.

Výstavbu rodinných domů zajišťuje stavební firma JL Domy – stavby, s.r.o., prodej RD s pozemky zajišťuje společnost REFINA s.r.o., která Vás ráda developerským projektem provede a zodpoví jakékoliv dotazy.

Nepromarněte svou příležitost na bydlení ve velmi atraktivní lokalitě kousek od Ostravy, Nového Jičína, Příbora a kontaktujte nás pro více informací a prohlídku domu.

Typy rodinných domů

Bližší informace k jednotlivým typům domů, které je možné vybrat naleznete níže:

Fáze 3. - 14 rodinných domů - 2020-2021 (aktuálně v prodeji)

V třetí fázi projektu je dostupných 14 pozemků o výměře 1006 až 1361 m2. Blížší informace o pozemcích:

Fáze 2. - 8 rodinných domů - 2018-2020 (aktuálně v prodeji)

V druhé fázi projektu je dostupných 8 pozemků o výměře 1098 až 1239 m2, které navazují k umístění původních pozemků P1-6. Blížší informace o pozemcích:

Fáze 1. - 13 rodinných domů - 2018 (vše prodáno - archív)

Bližší informace k jednotlivým pozemkům k prodeji naleznete níže:

Fáze 3. - 14 rodinných domů v letech 2020-2021

Pro rok 2020 byla naplánována v této lokalitě výstavba dalších 14 rodinných domů, v případě zájmu nás kontaktujte. Foto níže bylo pořízeno v únoru 2020.

Fáze 2. - výstavba 8 rodinných domů v letech 2018-2020

V roce 2018 začala výstavba 8 RD. Většina z domů již našla své obyvatele, kteří své pozemky také vylepšili např. bazénem nebo políčkem se zeleninou. Foto níže bylo pořízeno v září 2019.

Fáze 1. - výstavba 13 rodinných domů

V galerii níže můžete shlédnout několik fotek první fáze projektu. Jedná se konkrétně o pozemky L1, L3, L4 a P1 až P3. Na první fotografii vpravo nahoře je zachyceno také nedaleké centrum obce.

Občanská vybavenost

V centru obce se nachází obecní úřad, pošta, knihovna, kongresové centrum, kavárna, restaurace, kuželna, sauna, základní a mateřská škola, v budově základní školy se také nachází základní umělecká škola. Dále je možnost využít nákupního střediska COOP. Zdravotní zařízení je umístěno ve středu obce, kde ordinuje dětský a praktický lékař.

Dopravní dostupnost

Obec se nachází v lokalitě s velmi dobrou dopravní dostupností. Jsou zde dostupné jak meziměstské autobusové linky, tak doprava vlakem. Pro náročnější cestovalete lze využít i nedalekého mezinárodního letiště v Mošnově.

Vlaková doprava

Na okraji obce se nachází železniční stanice Přímým vlakovým spojem je možné se dopravit do Ostravy nebo Studénky, kde je dále možnost přestupu na mezistátní vlakové spoje. Opačným směrem se pak lze dopravit také do Příboru, Kopřivnice nebo Štramberku.

 • Ostrava
 • Studénka
 • Příbor
 • Kopřivnice
 • Štramberk

Doprava autem

Osobní přepravou je možné ve velmi ryhcle napojit na dálnici D1 nebo rychlosilnici spojující Jový Jičín s Českým Těšínem.

 • Dálníce D1 - 11 km
 • Rychlostní silnice R48 - 4 km

Do 30 minut je možné se dopravit do jednoho z blízkých vetších měst:

 • Příbor / Studénka - 6 km
 • Nový Jičín - 10 km
 • Ostrava - 20 km
 • Frýdek – Místek - 25 km

Autobusová doprava

V obci je zřízeno několik autobusových zástávek na spojích mezi následujícími městy:

 • Nový Jičín
 • Příbor
 • Kopřivnice
 • Mošnov
 • Studénka

Letecká doprava

Ve vzdálenosti 7 km od obce se nachází Letiště Leoše Janáčka v Mošnově.

Cyklotrasy

Pozemky se nacházejí na ulici využívané jako značené cykrotrasy spojující nedaleká města Přibor, Kopřivnice, Nový Jičín a Studénka odkud je možné dle zvolené trasy dále cestovat kamkoliv.

Umístění lokality

Volnočasové aktivity

V obci je dostupná velká škála volnočasových aktivit zahrnující společenské a kulturní akce. Je zde vybudován areál, kde je možnost využít atletické, fotbalové i volejbalové hřiště, tenisové kurty a dětské prolézačky. Využít lze i nově postavenou tělocvičnu se saunou. Obec Sedlnici pravidelně reprezentují sportovní oddíly - TJ Sokol Sedlnice - fotbal, kuželky, střelba, stolní tenis. Pro ženy se pořádají lekce aerobiku a jógy.

Na území obce leží vodní nádrž (místní jí nazývají „Bartoňka“), která slouží k letní i zimní rekreaci. V letních měsících je využívána ke koupání a v zimních k bruslení. Probíhá zde i sportovní rybolov.

Sedlnicí také prochází cyklotrasa č. 6039 zvaná „Rodištěm S. Freuda“, která je 25 km dlouhá a je označována jako lehká. Tato cyklotrasa spadá pod okruh „Kravařsko“ o celkové délce 96 km.

V blízkých Beskydech je každoročně v provozu několik lyžařských areálů a běžkařských tras.

Zajímavá místa v okolí

V okolí obce a na území Moravskoslezského kraje se nachází mnoho zajímavých přírodních i kulturních památek, ale také sportovní a zábavní centra. Například Pustevny, muzeum Tatra v Kopřivnici, Štramberská trúba, historické centrum města Příbor, skokanské můstky ve Frenštátu pod Radhoštěm, Skanzen v Rožnově pod Radhoštěm, ZOO Ostrava, Zámek Kunín a mnoho dalších.

Okolní města – Příbor, Nový Jičín, Studénka, Ostrava, Frýdek - Místek

V těchto městech lze využít mnoho dalších služeb, obchodů i pracovních příležitostí. Například lze využít větších obchodních center a supermarketů, zdravotních středisek, střední školy, gymnázia, základní a mateřské školy, banky a další volnočasová a sportovní střediska.

Máte zájem o jinou lokalitu pro svůj rodinný dům? Více


Pod Selským lesem - RD Sedlnice
e-mail: info@podselskymlesem.cz
tel.: +420 777 588 084

Domluvit prohlídku domu Kontakt

Copyright © 2018 REFINA s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek zakázáno.
Pod Selským lesem - developerský projekt | 24+ novostaveb rodinných domů v Sedlnicích na prodej | RD včetně pozemku již od 10500,- Kč měsíčně
Ostrava (20 km), Nový Jičín (10 km), Příbor (6 km), Frýdek - Místek (25 km), Kopřivnice (10 km), Mošnov (7 km), Studénka (6 km), Štramberk (9 km), Hukvaldy (16 km)